3,2,1 START

Cześć! Tu Zuzanna Rzadkowolska, jestem uczennicą I LO w Kaliszu. Chcę stworzyć coś co przekona Cię do zdrowego odżywiania, czy aktywnego trybu życia, ale w taki sposób, że będziesz wchodził tutaj z ciekawości, a nie z przypadku. Zacznijmy od paru bardzo prostych pytań.

Zastanawiałeś się kiedyś nad swoim życiem? Jesteś szczęśliwy? Czy to co robisz sprawia
Ci przyjemność? Czy masz w życiu coś co sprawia Ci przyjemność? Te pytania nurtowały mnie bardzo długo. Pytałam, wtedy gdzie jest moje miejsce, gdzie jest moje szczęście i spełnienie. Wstawałam bez żadnego celu, szłam do szkoły, wracałam do domu, oglądałam seriale, jadłam cały czas, to co akurat wpadło mi w ręce. Wszystko co do tej pory robiłam, nie było w żaden sposób produktywne, czułam, że tracę czas. Nadszedł dzień, w którym byłam zmęczona tą nudną monotonią, nudną rutyną, która do niczego nie prowadziła. Nie miałam pomysłu na przyszłość, stanęłam w miejscu, a życie jest
za krótkie. Ty stoisz, ono nie zwraca na Ciebie uwagi i płynie dalej. I nadeszło jedno kluczowe pytanie. Czy właśnie tak chcę spędzić swoje życie? Wszystko stało się łatwiejsze, kiedy zrozumiałam, że zdrowy tryb życia poprawi nie tylko moją sylwetkę, ale również samopoczucie, co za tym idzie aktywność mózgu i wyniki w nauce. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy są w stanie zrobić co tylko chcą i wyłącznie od nas zależy jaką decyzję podejmiemy.


 

Hej, z tej strony Ewa Kobiela.

Bardzo miło mi powitać Was na nowym blogu, który jest naszym wspólnym projektem. Razem spróbujemy zmotywować Was do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz dbania o siebie i o swoje zdrowie.  Nie jest to wcale tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Mam nadzieję, że uda nam się przyciągnąć Waszą uwagę i że nasz blog stanie się miejscem w internecie, które będziecie często odwiedzać 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s